Bytovia wywalczyła remis w meczu z Wartą Poznań

YouTube
W meczu zaległym 5. kolejki Fortuna 1. ligi Warta Poznań zremisowała na własnym boisku z Bytovią Bytów 2:2.

W pierwotnym terminie spotkanie zostało przełożone ze względu na remont stadionu Warty. Ostatecznie mecz został rozegrany w Grodzisku Wielkopolskim.
Prowadzenie objęli goście, dla których gola strzelił Filip Burkhardt w 42. minucie. Warta wyrównała w 68. minucie po bramce Niklasa Zulciaka.
Kilka chwil później ponownie o jedno trafienie lepsi byli zawodnicy z Bytowa. Rzut karny wykorzystał Łukasz Wróbel. Beniaminek punkt uratował w 83. minucie za sprawą Macieja Dampca, który skierował futbolówkę do własnej bramki.
W ligowej tabeli Bytovia zajmuje drugie miejsce, ma na koncie 15 punktów, o cztery mniej niż lider. Warta natomiast jest 14. z dorobkiem 8 punktów.