Caen - Amiens: Grał Kurzawa. Wynik, składy, gole

Ligue 1: Porażka Amiens SC z SM Caen, grał Kurzawa
Dziurek / shutterstock.com
Zawodnicy Amiens SC przegrali na wyjeździe z SM Caen 0:1 (0:1) w sobotnim meczu 8. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Jedynego gola na Stade Michel d'Ornano strzelił Casimir Ninga. W 39. minucie sędzia spotkania podyktował rzut karny dla gospodarzy za zagranie ręką w polu karnym przez OualidaEl Hajjama. Jedenastkę na gola pewnym uderzeniem zamienił reprezentant Czadu.
Od 69. minuty przyjezdni grali w osłabieniu, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Eddy Gnahore.
Mecz w wyjściowej jedenastce Amiens SC rozpoczął Rafał Kurzawa, który opuścił boisko w 46. minucie i został zmieniony przez Mathieu Bodmera. Był to szósty ligowy występ reprezentanta Polski w tym sezonie.
Podopieczni Fabiena Mercadala zajmują 10. miejsce w ligowej tabeli i mają na koncie 10 punktów. Zespół Christophe'a Pelissiera z dorobkiem 7 "oczek" plasuje się na 16. pozycji.
Kamil Kaczmarek29 Sep 2018 · 22:13