Cagliari - AC Milan: Faworyt stracił punkty. Wynik meczu, składy i bramki

AC Milan stracił punkty w Cagliari
Paolo Bona / shutterstock.com
W czwartej kolejce Serie A Cagliari Calcio zremisowało na własnym stadionie z AC Milan 1:1. Gola dla gospodarzy strzelił Joao Pedro, a dla gości Gonzalo Higuain.
Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla Cagliari Calcio. Już w 4. minucie Joao Pedro dobił piłkę po tym jak ta odbiła się od słupka po uderzeniu Leonardo Pavolettiego.
Goście z Mediolanu wyrównali w 56. minucie. Piłkę przed polem karnym gospodarzy przejął Franck Kessie, futbolówka trafił do Gonzalo Higuaina, który wykorzystał sytuację sam na sam.
W tabeli ligi włoskiej Cagliari jest na 12. miejscu z dorobkiem 5 punktów. AC Milan natomiast ma o jeden punkt mniej i jest 15. Zawodnicy z Mediolanu mają do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie.