Cały mecz Kamila Glika w Monaco. Jego drużyna straciła cztery gole z Marsylią

Shutterstock
AS Monaco uległo u siebie Olympique Marsylia 3:4 (2:2) w trzecim niedzielnym meczu 5. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Louis II całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kamil Glik. Dwubramkowe prowadzenie ekipie z Księstwa w pierwszej połowie zapewnił Wissam Ben Yedder. Później jednak straty gości odrobili z nawiązką Argentyńczyk Dario Benedetto, który również dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz Valere Germain i Dimitri Payet.
Kwadrans przed przerwą rozmiary przegranej miejscowych zmniejszył jeszcze Senegalczyk Keita Balde Diao. Drużyna z Księstwa doznała w ten sposób trzeciej porażki w sezonie i pozostała przedostatnia w tabeli.
Zespół z Prowansji natomiast po trzecim zwycięstwie z rzędu awansowali na czwarte miejsce w tabeli. Na czele stawki jest broniące tytułu PSG.
Marcin Karbowski15 Sep 2019 · 22:59