Cały mecz Krychowiaka, Sevilla przegrała z Valencią

MediaPictures.pl/Shutterstock
Valencia CF wygrała u siebie z Sevilla FC 2:1 (1:0) w drugim niedzielnym spotkaniu 32. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Mestalla całe zawody w ekipie z Andaluzji zaliczył Grzegorz Krychowiak.

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał cztery minuty przed przerwą kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego Daniel Parejo.

Wyrównał cztery minuty przed końcem świetnym płaskim strzałem z pola karnego w "krótki róg" Kevin Gameiro. Dla Francuza było to piętnaste trafienie w tym sezonie.

Miejscowi zdołali jednak jeszcze skutecznie odpowiedzieć. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w drugiej minucie doliczonego czasu gry strzałem z bliska zwycięstwo drużynie z portowego miasta zapewnił Alvaro Negredo.

"Nietoperze" przerwali w ten sposób serię czterech kolejnych porażek i po dziewiątej wygranej w sezonie przesunęli się na trzynaste miejsce w tabeli.

Podopieczni Unaia Emery'ego natomiast doznali trzeciej z rzędu przegranej i pozostali na siódmej pozycji w klasyfikacji.