Cały mecz Michała Pazdana w lidze tureckiej. Zwycięstwo Ankaragucu

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Antalyaspor uległ u siebie Ankaragucu 2:4 (2:3) w piątkowym meczu 24. kolejki rozgrywek tureckiej Super Lig. Całe zawody w szeregach gości zaliczył Michał Pazdan.
Na Antalya Stadyumu pięć z sześciu bramek padło jeszcze w pierwszej połowie. Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, po strzale głową Brazylijczyka Chico oraz uderzeniu pod poprzeczkę Nazima Sangare.
Straty stołecznej drużyny z nawiązką odrobił jednak Dever Orgill. Jamajczyk w niespełna dwadzieścia minut trzykrotnie wykańczał w polu karnym składne kontrataki przyjezdnych.
Trzecie zwycięstwo ekipy z Ankary w czterech ostatnich meczach przypieczętował jeszcze w doliczonym czasie gry Tyler Boyd. Nowozelandczyk wcześniej zaliczył dwie asysty. Podopieczni Mustafy Kaplana awansowali w ten sposób na jedenaste miejsce w tabeli.
Antalyaspor doznał natomiast czwartej porażki w sześciu ostatnich spotkaniach i pozostał na siódmej lokacie w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek01 Mar 2019 · 20:44