Cardiff City pokonało Brighton & Hove Albion

Ceri Breeze / Shutterstock
Zawodnicy Cardiff City pokonali na wyjeździe Brighton & Hove Albion FC 2:0 (1:0) w zaległym meczu 31. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Na Amex Stadium goście spotkania objęli prowadzenie w 22. minucie. Wówczas Junior Hoilett zagrał piłkę w pole karne, dopadł do niej Nathaniel Mendez-Laing, który uderzeniem z krawędzi pola karnego trafił w prawy górny róg bramki.
Zespół "The Bluebirds" powiększył przewagę w 50. minucie za sprawą trafienia Seana Morrisona. Angielski obrońca wykorzystał dośrodkowanie Victora Camarasy z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał golkipera rywali.
Podopieczni Chrisa Hughtona mają na koncie 33 punkty i zajmują 17. miejsce w tabeli Premier League. Drużyna prowadzona przez Neila Warnocka z dorobkiem 31 "oczek" plasuje się na 18. lokacie.