Celta - Valladolid: Grad goli w Vigo! Wynik, składy, strzelcy bramek

Grad goli w Vigo. Celta zremisowała z Valladolid
Vlad1988 / shutterstock.com
Celta Vigo zremisowała u siebie z Realem Valladolid 3:3 w sobotnim meczu piątej kolejki hiszpańskiej La Liga. Dwa gole dla drużyny z Galicji strzelił Iago Aspas.
Reprezentant Hiszpanii otworzył wynik w piątej minucie. Niedługo potem drugą bramkę zdobył Maximiliano Gomez. Przed przerwą goście złapali kontakt za sprawą Oscara Plano. Po przerwie dublet skompletował Aspas. Na 2:3 trafił Enes Unal. W czwartej minucie doliczonego czasu gry gola na wagę remisu strzelił Leonardo Suarez.
Podopieczni Antonio Mohameda zajmują piąte miejsce w tabeli ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Valencią.
Natomiast zespół prowadzony przez Sergio plasuje się na 18. pozycji z trzema "oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Levante.
Kamil Kaczmarek22 Sep 2018 · 18:42