Celta Vigo przegrała z beniaminkiem. Od 30. minuty grała w dziewiątkę

Vlad1988/Shutterstock
Celta Vigo uległa u siebie Granada CF 0:2 (0:1) w trzecim niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Abanca-Balaidos gospodarze już po zaledwie pół godzinie gry grali w podwójnym osłabieniu, bowiem bezpośrednie czerwone kartki ujrzeli Jorge Saenz i Fran Beltran.
Beniaminek wykorzystał przewagę w doliczonym czasie pierwszej połowy, kiedy to skutecznym uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego popisał się German Sanchez. Dziewięć minut po zmianie stron podwyższył kapitalnym uderzeniem z dystansu Wenezuelczyk Yangel Herrera.
Drużyna z Andaluzji po drugim z rzędu wyjazdowym zwycięstwie awansowała na szóste miejsce w tabeli. Zespół z Galicji doznał natomiast drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na piętnastą lokatę w klasyfikacji.
Marcin Karbowski15 Sep 2019 · 18:35