Championship: Podział punktów w meczu Ipswich Town, grał Białkowski

YouTube
Zawodnicy Ipswich Town FC przed własną publicznością zremisowali z Millwall FC 2:2 (0:1) w poniedziałkowym meczu 40. kolejki Championship.
Na Portman Road przyjezdni zdobyli pierwszą bramkę w 27. minucie. Wówczas Jake Cooper wykorzystał podanie Bena Marshalla i wpakował futbolówkę do siatki.
Gospodarze odwrócili losy spotkania za sprawą Martyna Waghorna. Angielski napastnik najpierw wpisał się na listę strzelców w 53. minucie, a drugie trafienie zapisał na swoje konto dwie minuty później.
Gola na wagę remisu strzelił w 60. minucie George Saville.
Całe spotkanie w bramce "The Tractor Boys" rozegrał Bartosz Białkowski. Był to 39. ligowy występ reprezentanta Polski w tym sezonie.
Podopieczni Micka McCarthy'ego zajmują obecnie 13. miejsce w ligowej tabeli, natomiast gracze Neila Harrisa plasują się na 8. pozycji.