Championship: Wygrana QPR, Wszołek wszedł w drugiej połowie

Gracze Queens Park Rangers FC pokonali na własnym stadionie Norwich City 4:1 (1:1) w poniedziałkowym meczu 40. kolejki Championship.
Na Loftus Road pierwszą bramkę zdobył Ryan Manning, który w 38. minucie niefortunnie wpakował futbolówkę do własnej siatki i dał przyjezdnym prowadzenie.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania dwie minuty później za sprawą trafienia Massimo Luongo. Australijski pomocnik po zagraniu Matta Smitha pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Matt Smith, który wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie w 55. minucie. Pięć minut później gola strzelił Eberechi Eze, a wynik spotkania na 4:1 ustalił w 80. minucie Ryan Manning.
Mecz na ławce rezerwowych QPR rozpoczął Paweł Wszołek, który pojawił się na placu gry w 81. minucie, zastępując Luke'a Freemana. Był to 31. ligowy występ Polaka w tym sezonie.
Zespół prowadzony przez Iana Scotta Hollowaya zajmuje obecnie 15. miejsce w ligowej tabeli, z kolei drużyna Daniela Farke'a plasuje się na 14. pozycji.