Championship: Zespół Wszołka przegrał z liderem tabeli, cały mecz reprezentanta Polski

Wolverhampton Wanderers pokonali przed własną publicznością Queens Park Rangers 2:1 (2:0) w sobotnim meczu 31. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Molineux Stadium całe zawody w szeregach przyjezdnych zaliczył Paweł Wszołek.
Prowadzenie miejscowym zapewnił po dwunastu minutach gry Senegalczyk Alfred N'Diaye. Dziewięć minut później podwyższył Portugalczyk Helder Costa. Sześć minut po zmianie stron kontaktową bramkę strzelił Irlandczyk Conor Washington, ale na więcej stołeczny zespół nie było już stać.
"The Hoops" doznali w ten sposób trzeciej porażki w czterech ostatnich spotkaniach i są na piętnastej lokacie w klasyfikacji. "Wilki" po trzeciej wygranej z rzędu umocniły się natomiast na czele stawki.