Championship. Zwycięstwo zespołu Mateusza Klicha. Asysta Polaka w decydującej akcji [WIDEO]

Zwycięstwo zespołu Mateusza Klicha. Asysta Polaka w decydującej akcji [WIDEO]
Marcin Kadziołka / shutterstock.com
Piłkarze Leeds United pokonali u siebie Bolton Wanderers 2:1 (1:1) w sobotnim meczu 34. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Elland Road całe zawody w szeregach gości zaliczył Paweł Olkowski, natomiast wśród gospodarzy pełne spotkanie rozegrał Mateusz Klich. Pomocnik reprezentacji Polski w drugiej połowie zanotował asystę przy zwycięskiej bramce Ezdzhana Alioskiego.
Wcześniej prowadzenie "Pawiom" zapewnił po strzale z rzutu karnego Patrick Bamford. Sześć minut później wyrównał Mark Beevers. "Kłusaki" po czwartej porażce w pięciu ostatnich meczach pozostali na przedostatniej lokacie w klasyfikacji.
Podopieczni Marcelo Bielsy natomiast po dziewiętnastym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach są na drugim miejscu w tabeli, tracąc tylko dwa punkty do prowadzącego Norwich City oraz mając do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie.