Chamskie zachowanie Zlatana Ibrahimovicia. Szwedzkiemu napastnikowi puściły nerwy [WIDEO]

Hiszpania pokonała Szwecję 1:0 w niedzielnym meczu el. MŚ. W końcówce spotkania chamskiego zachowania dopuścił się Zlatan Ibrahimović.
Ekipa "Trzech Koron" przez meczem z Hiszpanią miała nadzieje na zajęcie pierwszego miejsce w grupie. By tak się stało, musiała pokonać w Sewilli podopiecznych Luisa Enrique.
Do tego jednak nie doszło. Gospodarze wygrali 1:0 po golu Alvaro Moraty. Napastnik wpisał się na listę strzelców w 86. minucie.
Szwedom nie pomógł Zlatan Ibrahimović. Napastnik po nieudanym występie przeciwko Gruzji mecz z Hiszpanią zaczął na ławce. Na boisku pojawił się dopiero w 73. minucie.
40-latek nie był w stanie zagrozić bramce rywali. Za to w samej końcówce spotkania dopuścił się chamskiego zachowania.
Telewizyjne kamery wyłapały, jak w zamieszaniu podbramkowym z premedytacją natarł na Cesara Azpilicuetę. Nie brakuje głosów, że "Ibra" za ten faul powinien dostać czerwoną kartkę. Sędzia oszczędził jednak napastnika.
Daniel Makarewicz15 Nov 2021 · 09:01
Źródło: twitter/własne