Chaos na boisku po porażce City. Aguero uderzył kibica [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Manchester City przegrał 0:1 (0:0) z Wigan w meczu Pucharu Anglii. Po ostatnim gwizdku doszło do wielkiego zamieszania na murawie.
Piłkarze Wigan zapewnili sobie awans do kolejnej rundy dzięki trafieniu Willa Grigga w 79. minucie. Drużyna Manchesteru City długo nie mogła się pogodzić z takim obrotem sprawy.
Kontrowersje wzbudziły decyzje arbitra, który wyrzucił z boiska Fabiana Delpha, ale w bliźniaczej sytuacji oszczędził piłkarza Wigan. Jeszcze w przerwie spotkania w przepychankę z trenerem Wigan wdał się Pep Guardiola.

Do eskalacji emocji doszło po zakończeniu spotkania. Część sympatyków Wigan wbiegła na murawę i zaczęła się prowokacyjnie zachowywać wobec kibiców i piłkarzy "The Citizens". Z trybun na boisko zaczęły lecieć różne przedmioty. W pewnym momencie kibice podbiegli Sergio Aguero, który ratując się z opresji, uderzył jednego z nich, po czym został odciągnięty przez piłkarza Wigan.