Chelsea lepsza w derbach Londynu! "The Blues" pokonali Tottenham [WIDEO]

Chelsea nie dała Tottenhami szans w derbach Londynu. "The Blues" wygrali 3:0.
Wynik spotkania powinien otworzyć Kai Havertz. W 11. minucie Niemiec dostał znakomite podanie, miał miejsce w polu karnym, ale przestrzelił.
Po dwóch kwadransach to Tottenham mógł objąć prowadzenie. Heung-min Son uciekł obrońcom, dostał dobre podanie, ale z jego strzałem poradził sobie Kepa Arrizabalaga.
Po przerwie do siatki trafił Thiago Silva. Brazylijczyk świetnie wyszedł do piłki wrzuconej z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał Hugo Llorisa.
Chwilę później "The Blues" mogli podwyższyć prowadzenie. Eric Dier z linii bramkowej wybił piłkę uderzoną przez Marcosa Alonso.
W 58. minucie Dier znów zanotował interwencję, ale tym razem niezwykle niefortunną. Anglik próbując zablokować strzał N'Golo Kante, kompletnie zmylił Llorisa. Po rykoszecie piłka wpadła do siatki.
W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Antonio Ruediger. Chelsea wygrała 3:0 i wskoczyła na fotel lidera Premier League. Tottenham jest siódmy.
Adam Kłos19 Sep 2021 · 19:24