Chelsea Londyn - Liverpool FC: Wiemy gdzie oglądać transmisję online i w TV. Stream na żywo w Internecie

Chelsea Londyn - Liverpool FC: Wiemy gdzie oglądać transmisję online i w TV. Stream na żywo w Internecie
viewimage / shutterstock.com
Autor: Łukasz Karyniewski 22 wrz 2019 | 15:30
Dziś o godzinie 17:30 rozpocznie się jeden z najciekawszych meczów tego weekendu. Liverpool jedzie na Stamford Bridge, aby zmierzyć się z londyńską Chelsea. Przebieg tego meczu będzie można śledzić w telewizji oraz w Internecie, w tym na stronie Meczyki.pl - szczegóły poniżej.
Transmisja telewizyjna z meczu Chelsea z Liverpoolem zostanie wyemitowana na Canal+ Sport 2. Rozpocznie się ona kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.
To spotkanie można obejrzeć również w Internecie na platformie Player. Miesięczny dostęp na tej stronie kosztuje 50 złotych, ale w jego ramach można oglądać wszystkie mecze najlepszych lig europejskich emitowane w polskiej telewizji.

Obstawiaj mecze bez ryzyka utraty pieniędzy na stronie STS!

Wszyscy użytkownicy serwisu Meczyki.pl mogą skorzystać teraz z fenomenalnej oferty, którą stworzyliśmy wraz z firmą STS. Po kliknięciu w poniższy link i założeniu nowego konta z kodem promocyjnym MEGABONUS, każdy gracz otrzyma aż trzy bonusy. Pierwszym z nich jest darmowy zakład o wartości 29 zł bez konieczności przelewania własnych pieniędzy, drugim zwrot pieniędzy w przypadku przegrania pierwszego zakładu o stawce nie większej niż 31 zł. Trzecim i zarazem ostatnim jest standardowa oferta 1200 PLN od depozytu.

Przygotujmy się na fenomenalny mecz w stolicy Anglii!

Liverpool to lider Premier League i klasa sama w sobie. Podopieczni Kloppa wygrali wszystkie mecze i stracili najmniej goli w lidze. Chelsea po słabym początku w końcu odżyła i teraz prezentuje się naprawdę bardzo solidnie. Atut własnego stadionu będzie dziś dla niej bardzo ważny. Typujemy, że oba zespoły zdobędą dziś przynajmniej po jednym golu, a kurs na to zdarzenie wynosi 1.55.
Źródło: własne