Chelsea Londyn wygrała w Pucharze Anglii. Debiut Higuaina

Awans Chelsea w Pucharze Anglii. Higuain bez gola w debiucie
Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com
Chelsea Londyn wygrała u siebie z Sheffield Wednesday 3:0 (1:0) w drugim niedzielnym meczu czwartej rundy rozgrywek o Puchar Anglii.
Na Stamford Bridge prowadzenie "The Blues" zapewnił niespełna dwadzieścia minut przed przerwą Brazylijczyk Willian, wykorzystując podyktowany rzut karny.
Niespełna dwadzieścia minut po zmianie stron podwyższył Callum Hudson-Odoi, który w polu karnym z łatwością minął rywala i zaskoczył golkipera rywali mocnym uderzeniem. Wcześniej kapitalnym długim zagraniem w stronę autora drugiego trafienia popisał się Duńczyk Andreas Christensen.
"Sowy" z Championship pogrążył jeszcze raz sześć minut przed końcem Willian, tym razem precyzyjnym uderzeniem w długi róg po asyście Francuza Oliviera Giroud.
Ostatnie spotkanie czwartej rundy odbędzie się w poniedziałek wieczorem, kiedy to Barnet FC z National League podejmie u siebie Brentford FC.
Kamil Kaczmarek27 Jan 2019 · 20:59