Chelsea straciła zwycięstwo po niesamowitym golu przewrotką! Kibice złapali się za głowy [WIDEO]

YT
Brighton & Hove Albion FC zremisował u siebie z Chelsea Londyn 1:1 (0:1) w pierwszym noworocznym spotkaniu 21. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Amex Stadium prowadzenie stołecznej drużynie zapewnił z bliska po dziesięciu minutach gry Cesar Azpilicueta. Hiszpan dobił piłkę z kilku metrów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Sześć minut przed końcem wyrównał fenomenalnym uderzeniem przewrotką z narożnika pola karnego Irańczyk Alireza Jahanbakhsh. "Mewy" po szóstym podziale punktów z rywalami w tym sezonie przesunęli się na trzynaste miejsce w tabeli.
Podopieczni Franka Lamparda po trzecim remisie w bieżących rozgrywkach umocnili się na czwartej lokacie w klasyfikacji.