Chelsea w Lidze Mistrzów! Piorunująca końcówka pierwszej połowy [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Chelsea zagwarantowała sobie udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. "The Blues" pokonali u siebie Wolverhampton 2:0.
Wszystko, co najważniejsze, wydarzyło się w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Chelsea strzeliła wtedy oba gole. Najpierw precyzyjnie z rzutu wolnego przymierzył Mount.
Chwilę później "The Blues" strzelili drugiego gola. Po szybkim ataku Mount zagrał prostopadle do Giroud, ten minął bramkarza, wykorzystał niezdecydowanie Coady'ego i trafił do pustej bramki.
Goście na początku drugiej połowy usiłowali zaatakować, ale ich próby nie przynosiły konkretów. Chelsea mogła skupić się na kontrolowaniu gry.
"The Blues" zakończyli sezon na czwartym miejscu i zagrają w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Wolverhampton po ostatniej kolejce spadło na siódmą pozycję. To miejsce nie daje awansu do europejskich pucharów.
Marcin Karbowski26 Jul 2020 · 19:03