Chelsea wraca na zwycięską ścieżkę. Gol i asysta letniego nabytku "The Blues" [WIDEO]

Xinhua / Press Focus
Chelsea pokonała 4:0 Crystal Palace w pierwszym meczu czwartej kolejki Premier League. Bohaterem spotkania na Stamford Bridge został Ben Chilwell.
Sprowadzony latem z Leicester City za 45 milionów funtów lewy obrońca zdobył bramkę oraz zaliczył asystę w pierwszym ligowym występie w barwach nowego klubu.
Reprezentant Anglii otworzył wynik meczu na początku drugiej połowy, kiedy najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką przeciwnika.
Kilkanaście minut później dośrodkowanie Chilwella zamienił na drugie trafienie dla “The Blues” inny obrońca - Kurt Zouma.
Dwa kolejne gole dla Chelsea były dziełem Jorginho, który pewnie wykorzystał rzuty karne podyktowane za faule na kolejno Tammym Abrahamie oraz Kaiu Havertzie.
Podopieczni Franka Lamparda nie rozegrali szczególnie dobrego spotkania, ale zdołali przerwać passę dwóch meczów z rzędu w lidze bez wygranej. Równocześnie wyprzedzili w tabeli Premier League swojego dzisiejszego rywala.
Wojciech_Falenta 03 Oct 2020 · 15:27