Chelsea wygrała z Burnley. Hat-trick Pulisicia!

Twitter
Burlney FC przegrało na własnym boisku z Chelsea FC 2:4 (0:2) w 10. kolejce Premier League. Hat-tricka w tym spotkaniu skompletował Christian Pulisic.
Amerykanin pierwszego gola strzelił w 21. minucie, kiedy oddał płaski strzał w długi róg, mimo asysty trzech rywali. Tuż przed przerwą pomocnik "The Blues" wbiegł w pole karne i uderzył precyzyjnie przy słupku.
W 56. minucie Pulisic zdobył bramkę po uderzeniu głową z pięciu metrów i skompletował w ten sposób hat-tricka. W tym sezonie to jego pirwsze trafienia w lidze.
Prowadzenie londyńczyków na 4:0 podwyższył w 58. minucie Willian po indywidualnej akcji w szesnastce.
Gospodarze pod koniec spotkania strzelili pierwszego gola za sprawą Jaya Rodrigueza. Po chwili bramkę na 2:4 zdobył jeszcze Dwight McNeil.
W tabeli Premier League Chelsea FC zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 20 punktów. Zespół Burnley FC jest dwunasty, ma na koncie 12 punktów.
Marcin Karbowski26 Oct 2019 · 20:25