Chelsea zmiażdżyła Everton! Kapitalny gol Edena Hazarda [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Chelsea znowu miażdży na Stamford Bridge - poprzednio 4:0 Manchester United, teraz 5:0 Everton.

Wynik spotkania otworzył w 19 minucie Eden Hazard. Diego Costa podał do Belga, ten wbiegł w pole karne i mierzonym strzałem przy dalszym słupku pokonał Stekelenburga.

Minęło zaledwie sześćdziesiąt sekund, a mieliśmy już 2:0. Tym razem autorem bramki był Marcos Alonso. Pedro podał wzdłuż pola karnego, do piłki nie doszedł Diego Costa, ale zostawił ją Hiszpanowi, a obrońca zmieścił piłkę między nogami golkipera Evertonu.

Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli na 3:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Diego Costa i pewnym strzałem umieścił ją w bramce.

Chwilę po zmianie stron mieliśmy już 4:0. Kapitalną akcję w 56 minucie przeprowadził Eden Hazard. Belg najpierw w fantastyczny sposób wymienił piłkę z Pedro, popędził w stronę bramki, wpadł w pole karne, minął obrońcę i wpakował futbolówkę do bramki płaskim strzałem w krótki róg.

Podopiecznym Antonio Conte było jeszcze mało i kilka minut później Pedro podwyższył na 5:0. Strzał Hazarda wybił przed siebie Stekelenburg, lecz wobec dobitki hiszpańskiego skrzydłowego był po prostu bezradny.

Chelsea ostatecznie rozbiła Everton 5:0 na własnym stadionie i została liderem Premier League. Jutro jednak swoje spotkania w tej kolejce rozegrają Arsenal oraz Liverpool, które mają dwa punkty mniej.