Chicago Fire wygrywa w pierwszym meczu po powrocie MLS. 90 minut Przemysława Frankowskiego

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Chicago Fire pokonało Seattle Sounders 2:1 (0:0) w meczu grupy B turnieju "MLS is back". W zwycięskim zespole zagrał Przemysław Frankowski.
Polak spędził na murawie całe spotkanie. Nie strzelił gola, za to skuteczni byli jego koledzy z drużyny.
Najpierw bramkę zdobył Robert Berić. Słoweniec wykorzystał sytuację sam na sam. Drugie trafienie dla Chicago Fire zanotował w 84. minucie Mauricio Pineda, zamykając akcję po rzucie rożnym.
W międzyczasie gola dla Seattle Sounders strzelił Handwalla Bwana.
Dla ekipy z "Wietrznego Miasta" był do pierwszy mecz w zawodach "MLS is back".
Zespoły zostały podzielone na grupy, rywalizują w turnieju w Orlando. Dwie najlepsze ekipy z sześciu grup oraz cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc awansują do fazy play-off.
Maciej Pietrasik14 Jul 2020 · 18:41