Chievo na remis z Lazio

Cineberg/Shutterstock
W 14. kolejce Serie A Chievo Werona zremisowało u siebie z Lazio Rzym 1:1. Gospodarze wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie.
Chievo prowadzenie objęło w 25. minucie. Valter Birsa zagrał prostopadłą piłkę do Sergio Pellissiera, który wykorzystał sytuację sam na sam.
Gospodarze mieli zatem szansę na premierową wygraną w tym sezonie. W 66. minucie rzymianie jednak zdołali wyrównać. Ciro Immobile uderzył skutecznie z pola karnego. Do końca spotkania goście starali się uniknąć straty punktów w Weronie. Ostatecznie zaliczyli trzeci remis z rzędu.
Mariusz Stępiński w barwach Chievo całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. W kadrze meczowej zabrakło kontuzjowanego Pawła Jaroszyńskiego