Milan odrobił straty i pokonał Chievo. Bramka Stępińskiego na San Siro! [VIDEO]

asinfo
Zespół Chievo przegrał z AC Milanem 2:3 w wyjazdowym meczu 29. kolejki Serie A. Jedną z bramek strzelił Mariusz Stępiński.
W wyjściowym składzie drużyny z Werony znaleźli się obaj Polacy - Paweł Jaroszyński oraz Mariusz Stępiński. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego objęcia prowadzenia przez gospodarzy. Bramkę już w 10. minucie strzelił Hakan Calhanoglu.
W 33. minucie goście wyrównali za sprawą trafienia Mariusza Stępińskiego. Polak wykorzystał okazję bramkową, uderzając piłkę z kilku metrów.
Po chwili było już 2:1 dla gości, których na prowadzenie wyprowadził piękny gol Roberto Inglese.
Kilka minut po wznowieniu gry w II połowie AC Milan wyrównał za sprawą gola Patricka Cutrone. Gospodarze prowadzenie odzyskali w 82. minucie, gdy bramkę zdobył Andre Silva. Milan mógł wygrać większą różnicą bramek, lecz w końcówce spotkania rzut karny, wykonywany przez Francka Kessiego, obronił golkiper gości.