Chievo wyrwało punkty Interowi, asysta Stępińskiego

Anton_Ivanov / shutterstock.com
Piłkarze Chievo Werona zremisowali u siebie z Interem Mediolan 1:1 (0:1) w sobotnim meczu 17. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Marc'Antonio Bentegodi zawody z ławki rezerwowych rozpoczęli Paweł Jaroszyński oraz Mariusz Stępiński.
Obaj pojawili się na murawie w drugiej połowie, a napastnik reprezentacji Polski zaliczył asystę, zgrywając świetnie piłkę głową, przy wyrównującym golu Sergio Pellissiera.
Sześć minut przed przerwą prowadzenie faworyzowanej ekipie z Lombardii zapewnił strzałem z kilku metrów Chorwat Ivan Perisić. "Nerazzurri" po trzecim remisie w sezonie umocnili się nieznacznie na trzeciej lokacie w tabeli.
"Latające Osły" natomiast podzieliły się punktami z rywalami już po raz ósmy w bieżących rozgrywkach i nadal zamykają klasyfikację.