Chomski na dłużej w Gorzowie. "Była wola ze strony klubu, ja też widzę siebie w Stali"

Chomski na dłużej w Gorzowie. "Była wola ze strony klubu, ja też widzę siebie w Stali"
Źródło zdjęcia: Crash override83, wikipedia

Stanisław Chomski zostaje na kolejne dwa lata ze Stalą Gorzów - poinformowali dziewięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

- Plan na ten sezon został wykonany, jesteśmy w play-offach. Od trzech sezonów w rundzie play-off gościmy nieprzerwanie, a to właśnie trener Stanisław Chomski prowadził w tym czasie Stal Gorzów - podkreślił Ireneusz Maciej Zmora.

- Przez ostatnie dwa lata byliśmy również na podium rozgrywek PGE Ekstraligi. W związku z tym, jesteśmy zadowoleni z współpracy, bardzo ją doceniamy i dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie kontraktu o kolejne dwa sezony - wyjaśnił prezes klubu z Grodu nad Wartą.

- Jeżeli dwie strony są zainteresowane współpracą i znajdą zbieżne kierunki pracy i cele do zrealizowania, to siadają do stołu i dogadują tę sprawę. Dwie strony były zdecydowane, żeby to załatwić pozytywnie. Była wola ze strony klubu, czyli prezesa, ja też widzę siebie w Stali Gorzów, więc nie było przeszkód - przyznał Chomski po złożeniu stosownych podpisów.

- Jestem gorzowianinem. Zawsze, nawet pracując gdzieś indziej, człowiek spoglądał na miejsce drużyny Stali, a że dano mi szansę ponownego prowadzenia gorzowskiego zespołu trzy lata temu, to z niej skorzystałem. Teraz pojawiła się kolejna szansa przedłużenia kontraktu i współpracy, z czego bardzo się cieszę - dodał Chomski.

Źródło: asinfo
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.