"Zmarzlik jest w stanie powalczyć w Grand Prix"

7 wrz 2015 | 14:46 0
"Zmarzlik jest w stanie powalczyć w Grand Prix"
Źródło zdjęcia: Stiopa, wikicommons
Trener MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów Stanisław Chomski jest zbudowany i usatysfakcjonowany awansem Bartosza Zmarzlika do cyklu Grand Prix 2016.

Oprócz podstawowego juniora ekipy z północnej części Ziemi Lubuskiej, który w sobotnim Grand Prix Challenge w Rybniku startował z "dziką kartą", w zmaganiach o Indywidualne Mistrzostwo Świata wystąpią również Piotr Pawlicki i Brytyjczyk Chris Harris.

- To, że wygrał, to jedno, ale potwierdził również, ze tak "dzika karta" została mu słusznie przyznana. Wykorzystał ją i awansował bez problemów - podkreślił Chomski na antenie "Radia Zachód".

- Dobrze, że nie tylko on, ale również Piotrek Pawlicki awansował. Szkoda, że nie pojawi się w cyklu największy pechowiec tego roku Darcy Ward. Byłaby to fajna paczka, która moim zdaniem zrobiłaby dużo zamieszania wśród tej trochę zasiedziałej grupie zawodników, którzy obecnie rządzą w cyklu - kontynuował szkoleniowiec gorzowian.

- Doświadczenie zbiera się w zawodach. Awans wywalczył na torze, nie będzie jeździł ze stałą "dziką kartą", a to wszystko buduje. Myślę, że jest w stanie powalczyć, nawet o utrzymanie w cyklu, choć to różnie może być - podsumował Chomski.
Źródło: asinfo.
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja