Chorwacja uległa Tunezji w meczu towarzyskim

DarioZg/Shutterstock
Reprezentacja Tunezji pokonała Chorwację 2:1 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Stadium NK Varteks w Varazdin.
Przyjezdni objęli prowadzenie w 16. minucie spotkania. Wówczas Anice Badri wykorzystał dośrodkowanie Youssefa Msaknia i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Po zmianie stron gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 47. minucie Bruno Petkovic dzięki zagraniu Milana Badelja trafił w lewy dolny róg bramki.
Gola na wagę zwycięstwa Tunezji strzelił 70. minucie Naim Sliti, który skutecznie egzekwował rzut karny.
Dla podopiecznych Alaina Giresse to ostatni sprawdzian przed ich występem na tegorocznej edycji Pucharu Narodów Afryki, która startuje 21 czerwca. W grupie E zmierzą się z Mali, Mauretanią oraz Angolą.
Jakub Kreśliński11 Jun 2019 · 22:38