Chrapek: Wymienialiśmy się ciosami

Lechia Gdańsk zremisowała na wyjeździe 1:1 z Legią Warszawa w spotkaniu 29. kolejki Ekstraklasy. Dla "Biało-Zielonych" był to trzeci podział punktów z rzędu. Pomocnik gości, Michał Chrapek powiedział po meczu, że obie drużyny miały szanse, by odnieść zwycięstwo.

Trudno powiedzieć, która drużyna zasłużyła na zwycięstwo. W pierwszej połowie byliśmy trochę lepszym zespołem niż Legia, ale kilka razy niepotrzebnie się otworzyliśmy i nasi rywale wyprowadzili kontry. Przed przerwą obie drużyny wymieniały się ciosami, ale po czerwonej kartce dla Ariela Borysiuka sytuacja się uspokoiła. Nasi rywale trochę się cofnęli, a my częściej utrzymywaliśmy się przy piłce. Tempo gry spadło –

– Bardzo dobrze czułem się w środku pola, grając obok Sebastiana Mili i Milosa Krasicia. Na treningach dobrze się rozumiemy. Nasza taktyka na ten mecz się sprawdziła. Szkoda tylko, że nie udało nam się zamienić sytuacji bramkowych na gole