Chrobry Głogów zremisował u siebie z Olimpią Grudziądz

Peja 97, wikipedia
Chrobry Głogów zremisował u siebie z Olimpią Grudziądz 2:2 (1:1) w meczu 18. kolejki Fortuna 1. ligi. Dla gospodarzy to czwarte z rzędu spotkanie bez zwycięstwa.
Głogowianie prowadzili od 8. minuty, kiedy Michał Ilków-Gołąb wykorzystał rzut karny. To jego szóste trafienie w sezonie.
Goście wyrównali pod koniec pierwszej połowy. Na listę strzelców wpisał się Joao Augusto, dla którego to również piąta bramka w rozgrywkach.
W 56. minucie grudziądzanie prowadzili 2:1 po golu Łukasza Bogusławskiego. Dla defensora to premierowe trafienie w tym sezonie.
Rezultat spotkania na 2:2 ustalił Dominik Piła, który kilka minut wcześniej pojawił się na murawie.
W tabeli Fortuna 1. ligi Olimpia jest na siódmej pozycji z dorobkiem 28 punktów. Natomiast Chrobry zajmuje piętnaste miejsce, ma na koncie 15 punktów.