Chrobry przegrał w Poznaniu

Piotr Przyborowski, wikipedia
Warta Poznań pokonała przed własną publicznością Chrobrego Głogów 2:1 (1:1) w niedzielnym meczu 15. kolejki Fortuna 1. ligi.
Prowadzenie w tym spotkaniu pierwsi objęli przyjezdni. W 16. minucie do futbolówki dopadł Oskar Repka, który pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 40. minucie za sprawą trafienia Wojciecha Fadeckiego. Wynik starcia na 2:1 ustalił w 58. minucie Łukasz Spławski.
Zespół Petra Nemeca zanotował czwarte zwycięstwo w trwających obecnie rozgrywkach i z dorobkiem 17 punktów zajmuje 13. miejsce w ligowej tabeli.
Podopieczni Grzegorz Nicińskiego przegrali z kolei piąte spotkanie, uzbierali dotąd 22 "oczka" i plasują się na czwartej pozycji.