Chrobry rozbił Polonię w Pucharze Polski. Osiem goli!

Peja 97, wikipedia
Chrobry Głogów rozgromił na wyjeździe Polonię Głubczyce 8:0 we wtorkowym meczu 1/32 finału Pucharu Polski. Hat trick zanotował Konrad Kaczmarek.
27-letni napastnik już w pierwszych dziewięciu minutach strzelił dwa gole. W 17. na 3:0 trafił Jakub Bach. Przed przerwą padła czwarta bramka dla gości. Samobójczego gola strzelił Kacper Fedorowicz.
Po przerwie Chrobry nie zwolnił tempa i zaaplikował drużynie występującej w 4. Lidze kolejne cztery bramki. Na listę strzelców wpisali się Szymon Nowicki oraz Maciej Kona. Kaczmarek w 63. minucie skompletował hat trick, a wynik ustalił Kona, dla którego było to drugie trafienie w tym spotkaniu.
*****

Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów 0: 8 (0:4)

Bramki: Kaczmarek 4, 9, 63, Bach 17, 83, Fedorowicz 43 (sam.), Nowicki 57, Kona 72.

Sędziował: Marcin Kochanek (Opole).
Mateusz Jagniaciak25 Sep 2018 · 18:20