City rozbił Steauę w el. LM. Aguero nie strzelił dwóch karnych! [VIDEO]

Jaggat Rashidi/Shutterstock
Manchester City rozbił Steauę Bukareszt 5:0 na wyjeździe w pierwszym meczu eliminacji do Ligi Mistrzów.

Bramki dla "The Citizens" strzelali David Silva, Nolito oraz Sergio Aguero. Argentyński napastnik popisał się hat-trickiem. Zwycięstwo podopiecznych Josepa Guardioli mogło być jeszcze okazalsze, ale Aguero nie wykorzystał dwóch rzutów karnych.

Pierwszej jedenastki reprezentant Argentyny nie strzelił w 8 minucie spotkania. Piłkarza "The Citizens" wyczuł bramkarz rumuńskiego zespołu i wybił piłkę. Dopadł do niej jeszcze jeden z graczy Manchesteru City, ale trafił tylko w poprzeczkę.

Po raz drugi do piłki ustawionej na jedenastym metrze Aguero podszedł dwanaście minut później. Tym razem 28-letni snajper przestrzelił trafiając w poprzeczkę.

W komfortowej sytuacji jest również Borussia Moenchengladbach. "Źrebaki" pokonały na wyjeździe Young Boys Berno 3:1, a dwa gole na Stade de Suisse dla zespołu z Bundesligi zdobył Brazylijczyk Raffael.