Co za akcje, co za bramki! Hiszpanie zniszczyli wicemistrzów świata w Lidze Narodów! [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
Hiszpania rozbiła Chorwację aż 6:0 w swoim drugim meczu w Lidze Narodów.
Strzelanie w 23 minucie rozpoczął Saul. Najpierw Sergio Ramos kapitalnie przerzucił piłkę do Carvajala, ten dośrodkował zewnętrzną częścią stopy, a Saul pokonał bramkarza rywali po strzale głową.
Dziesięć minut później było 2:0. Asensio przejął piłkę przed polem karnym i kapitalnie przymierzył, nie dając szans chorwackiemu golkiperowi.
Za moment znowu fantastycznie uderzył Asensio z dystansu, piłka otarła się jeszcze o Kalinicia i wpadła do bramki.
Na początku drugiej połowy Rodrigo wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem po zagraniu Asensio.
W 57 minucie na 5:0 podwyższył Sergio Ramos, który skierował piłkę do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Hiszpanom mało było jednak strzelania i w 70 minucie dołożyli kolejne trafienie. Asensio w polu karnym podał po ziemi do Isco, ten przyjął sobie piłkę i momentalnie uderzył po długim słupku.