Co za gol Joaquina w Pucharze Króla! Strzelił bezpośrednio z rzutu rożnego! [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Real Betis zremisował u siebie z Valencią CF 2:2 w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Króla. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale przed rewanżem w lepszej sytuacji są "Nietoperze".
W pierwszej połowie jedynego gola strzelił Loren, który trafił do siatki głową po zagraniu Sidneia.
Gospodarze drugą bramkę zdobyli po przerwie. Joaquin trafił bezpośrednio z rzutu rożnego. Sędzia uznał tego gola po analizie systemu VAR.
Goście walczyli jednak do końca o lepszy wynik. W 70. minucie kontaktową bramkę zdobył Denis Czeryszew po uderzeniu głową. Asystę w tej akcji zaliczył Kevin Gameiro.
Francuz w drugiej minucie doliczonego czasu sam wpisał się na listę strzelców po podaniu Rodrigo. 31-letni snajper nie pomylił się strzelając z pięciu metrów.
Spotkanie rewanżowe w Valencii zostanie rozegrane 28 lutego. W drugiej półfinałowej parze rywalizują FC Barcelona i Real Madryt (w pierwszym meczu było 1:1).
Jakub Kreśliński07 Feb 2019 · 22:55