Co za katastrofalny błąd bramkarza! Aston Villa wraca do Premier League! [WIDEO]

Elliott Brown, wikipedia
Aston Villa wygrała 2:1 z Derby County w finale fazy play off i zagra w przyszłym sezonie w Premier League.
Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 44 minuty. Tuż przed przerwą Elmohamady kapitalnie dośrodkował do El Ghaziego, a ten strzałem głową umieścił piłkę w siatce.
W 59 minucie mieliśmy 2:0. Najpierw na bramkę uderzał jeden z zawodników Aston Villi, jego strzał odbił się od rywala, piłka poleciała wysoko, ale potem katastrofalny błąd popełnił golkiper Derby, który wyszedł do futbolówki i jej nie złapał. Ta ostatecznie wpadła do siatki.
W 81 minucie podopieczni Franka Lamparda zdobyli bramkę kontaktową. Spore zamieszanie w polu karnym wykorzystał Marriott, który uderzył z dziesiątego metra koło słupka.
Ostatecznie Aston Villa wygrała 2:1 i awansowała do Premier League. Dla klubu z Birmingham to powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej po trzech latach nieobecności.
Jakub Kreśliński27 May 2019 · 17:53