Co za końcówka meczu w Białymstoku! Trzy bramki w ostatnich minutach spotkania! [VIDEO]

asinfo
Górnik Zabrze pokonał na wyjeździe Jagiellonię Białystok 2:1 (0:0) w meczu 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy.
Podopieczni Ireneusza Mamrota przegrali dziewiąty mecz w trwających obecnie rozgrywkach i obecnie z dorobkiem 54 puntów zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli.
Zespół prowadzony przez Marcina Brosza zanotował 13. zwycięstwo w sezonie, uzbierał dotąd 50 "oczek", co daje mu czwartą lokatę.
* * * * * *

0:1 Igor Angulo

Rafał Kurzawa zagrał do Ingora Angulo, który przyjęciem piłki minął Rafała Grzyba, oddał strzał, a piłka po drodze odbiła się jeszcze od środkowego pomocnika gospodarzy i zaskoczony Mariusz Pawełek nie zdołał nawet interweniować.
0:2 Igor Anguolo

Skuteczna kontra zabrzan. Szymon Żurkowski podał w pole karne do Igora Angulo, a Hiszpan zachował spokój, minął Rafała Grzyba i pokonała próbującego tym razem interweniować golkipera Jagiellonii.
1:2 Karol Świderski

Gospodarze przejęli piłkę w środku pola. Futbolówka trafiła pod nogi Karola Świderskiego, który zdecydował się na indywidualną akcję i strzałem z dystansu zaskoczył Tomasza Loskę.
Zawodnik meczu: Igor Angulo. Hiszpan po raz kolejny rozegrał bardzo dobre spotkanie w barwach Górnika i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.