Co za mecz! Z 1:3 na 5:4! Niesamowity Tottenham w niezwykłych okolicznościach obronił miejsce na podium! [VIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
Tottenham wygrał 5:4 na własnym boisku z Leicester City w meczu 38. kolejki Premier League. "Koguty" tym samym zapewniły sobie trzecie miejsce w końcowej tabeli.
"Koguty" w ostatniej kolejce prowadziły korespondencyjny pojedynek z Liverpoolem o miejsce na podium na koniec sezonu O ile "The Reds" łatwo poradzili sobie z Brighton, to zespół Tottenhamu przez długi czas drżał o wynik.
Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 1:2 dla Leicester. Worek z bramkami otworzył w 4. minucie Vardy, ale gospodarze błyskawicznie odpowiedzieli za sprawą Kane'a. W 16. minucie "Lisy" ponownie wyszły na prowadzenie po uderzeniu Mahreza.
Na początku drugiej połowy trzecią bramkę dla gości zdobył Iheanacho i wydawało się, że "Koguty" stracą miejsce na podium na rzecz Liverpoolu. Wtedy jednak nastąpił wielki powrót podopiecznych Mauricio Pochettino. Dwa razy trafił Lamela, samobója dołożył Fuchs i z wyniku 1:3 zrobiło się 4:3 dla Tottenhamu.
To nie był jednak koniec strzelania! W 73. minucie Vardy wyrównał na 4:4, ale po trzech minutach znów "Koguty" objęły prowadzenie po precyzyjnym uderzeniu Kane'a.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4 dla Tottenhamu i to ekipa z Londynu, a nie z Liverpoolu, zajęła trzecie miejsce na zakończenie sezonu.