Co za pudło Antoine'a Griezmanna! Francuz zmarnował świetną okazję [WIDEO]

Antoine Griezmann nie popisał się w meczu Francji z Belgią w półfinale Ligi Narodów. Piłkarz Atletico Madryt zmarnował świetną okazję do strzelenia gola.
Mistrzowie świata po pierwszej połowie byli w kiepskiej sytuacji - przegrywali już 0:2.
Griezmann mógł pomóc swojej drużynie w 58. minucie. Świetnym rajdem prawą stroną popisał się Kylian Mbappe. Gwiazdor PSG zwiódł dwóch rywali i wyłożył piłkę w pole bramkowe. Griezmann odkoczył obrońcom, doszedł do podania, ale nie był w stanie go wykorzystać. Piłka bardziej go trafiła niż on ją kopnął i wyszła za linię końcową.
Kilka minut później Griezmann dobrze przysłużył się swojej reprezentacji. Francuz wywalczył rzut karny, który na gola zamienił Mbappe.
Marcin Karbowski07 Oct 2021 · 22:21