Co za wejście Jakuba Modera! Gol i asysta w Pucharze Anglii! [WIDEO]

Jerry Lyons/Pressfocus
Jakub Moder strzelił drugiego gola w tym sezonie. Pomocnik Brighton trafił do siatki w meczu z WBA w trzeciej rundzie Pucharu Anglii. Jego drużyna po dogrywce wygrała 2:1.
Gol Modera był bardzo ważny, bo dał Brighton wyrównanie i w konsekwencji dogrywkę. WBA prowadziło bowiem od 47. minuty, gdy na listę strzelców wpisał się Callum Robinson.
Polak mecz zaczął na ławce rezerwowych. Na boisko wszedł dopiero w 76. minucie. Brighton grało już wtedy z przewagą jednego zawodnika. Za dwie żółte kartki z boiska wyleciał Cedric Kipre.
Moder strzelił gola już po pięciu minutach obecności na boisku. Wpadł w pole karne i lewą nogą mocno uderzył pod poprzeczkę.
W dogrywce Brighton strzeliło zwycięskiego gola. Znów miał przy nim udział Moder, który zaliczył asystę przy trafieniu Maupaya.
Dla Modera to 21 mecz w barwach Brighton w tym sezonie. W sumie ma na koncie dwa gole i cztery asysty.
Marcin Karbowski08 Jan 2022 · 18:12
Źródło: Twitter