Copa America 2019. Chile rozbiło Japonię. Pierwszy gol Alexisa Sancheza od stycznia [WIDEO]

Chile rozbiło Japonię. Pierwszy gol Alexisa Sancheza od stycznia [WIDEO]
CP DC Press/Shutterstock
Reprezentacja Chile rozbiła Japonię 4:0 w swoim pierwszym meczu podczas Copa America 2019.
Triumfatorzy poprzednich dwóch edycji Copa America strzelanie zaczęli tuż przed przerwą. Erik Pulgar w 41 minucie pokonał japońskiego golkipera po uderzeniu głową.
Na początku drugiej połowy na 2:0 podwyższył Eduardo Vargas. Uderzył zza pola karnego, jego strzał podbił jeszcze jeden z zawodników Japonii i piłka wpadła do bramki.
W 82 minucie po uderzeniu głową z bliskiej odległości na listę strzelców wpisał się Alexis Sanchez. Był to dla niego pierwszy gol od sześciu miesięcy - po raz ostatni trafił do siatki rywali w barwach Manchesteru United pod koniec stycznia w meczu z Arsenalem.
Za moment Alexis Sanchez zanotował jeszcze asystę przy czwartym trafieniu swojej drużyny. Zagrał górą do Vargasa, który przelobował wychodzącego z bramki golkipera rywali.
Jakub Kreśliński18 Jun 2019 · 07:14