Copa America 2019. Kuriozalna bramka dla Brazylii. "W bramce Peruwiańczyków stoi Karius" [WIDEO]

Kuriozalny gol dla Brazylii. "W bramce Peruwiańczyków stoi Karius" [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
W meczu pomiędzy Brazylią a Peru na Copa America 2019 byliśmy świadkami fatalnego błędu golkipera, który sprawił, że Roberto Firmino bez trudu strzelił gola.
Cała sytuacja miała miejsce przy wyniku 1:0 dla Brazylii. W 12. minucie gola zdobył Casemiro.
Zaledwie siedem minut później było już 2:0. Sytuacja nie wyglądała groźnie. Peruwiańczycy mieli rzut wolny tuż przed swoim polem karnym.
Po kilku podaniach piłka trafiła do bramkarza, który, widząc nadbiegającego Firmino, próbował ją wybić. Brazylijczyk zablokował wybicie, piłka pofrunęła w stronę bramki, odbiła się od słupka i znów wróciła do Firmino.
Napastnik reprezentacji Brazylii świetnie odnalazł się w tych okolicznościach, przyjął piłkę, minął bramkarza i uderzył do pustej bramki.