Copa America. Będzie półfinał Argentyna kontra Brazylia! Messi i spółka rozprawili się z Wenezuelą [WIDEO]

Będzie półfinał Argentyna kontra Brazylia! Lionel Messi i spółka rozprawili się z Wenezuelą [WIDEO]
Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Argentyna wygrała z Wenezuelą 2:0 w ćwierćfinale Copa America 2019.
Argentyńczycy bardzo szybko objęli prowadzenie w tym spotkaniu. W 10 minucie z rzutu rożnego dośrodkował Lionel Messi, Sergio Aguero oddał strzał, a piłkę lecącą wzdłuż bramki do siatki piętą skierował Lautaro Martinez.
W kolejnych minutach niewiele działo się pod jedną i drugą bramką. Wyróżnić można jedynie próby Pezzelli czy Martineza.
Argentyna była bardzo bliska podwyższenia prowadzenia tuż po przerwie, ale Martinez trafił tylko w słupek.
Wenezuela pierwszą świetną okazję stworzyła sobie w 71 minucie, ale Hernandez nie był w stanie jej wykorzystać. To się bardzo szybko zemściło i Argentyna po chwili strzeliła na 2:0.
Fatalny błąd po uderzeniu Aguero popełnił Farinez, wybijając piłkę przed siebie. Dopadł do niej Lo Celso i umieścił w pustej bramce.
Lionel Messi i spółka awansowali tym samym do półfinału Copa America 2019, gdzie zmierzą się z Brazylią.