Cracovia podtrzymuje dobrą formę

4 wrz 2015 | 14:48 0
Źródło zdjęcia: ASInfo
Korzystając z przerwy na reprezentację Cracovia rozegrała sparing z Koroną Kielce. W meczu kontrolnym lepsi okazali się zawodnicy z Krakowa, którzy wygrali 4:1.

Podopieczni Jacka Zielińskiego pewnie wygrali na własnym boisku z kielczanami. Wygraną gospodarzy zapewniły bramki strzelone przez Marcina Budzińskiego, Dariusza Zjawińskiego, Miroslava Covilo oraz Łukasza Zejdlera. Honorowym trafieniem dla gości popisał się Rafał Grzelak.

Zwycięstwo Cracovii mogłoby być bardziej okazałe, ale w 76. minucie gry rzutu karnego nie wykorzystał Bartosz Rymaniak. Warto wspomnieć, że w barwach Korony wystąpił Michał Mikołajczak, który przebywa na testach w zespole Marcina Brosza. 15-latek jest obecnie zawodnikiem Tarnovii Tarnowo Podgórne.

***

Cracovia - Korona Kielce 4:1 (2:0)
Bramki: Budziński 39, Zjawiński 44, Covilo 55, Zejdler 84 - Grzelak 50

Cracovia: Sandomierski - Deleu, Rymaniak, Sretenović (46. Jadanowski), Wołąkiewicz (46. Jaroszyński) - Covilo, Dąbrowski (60. Argasiński), Wójcicki (61. Wdowiak), Diabang, Budziński (60. Szewczyk) - Zjawiński (60. Zejdler)
Korona: Małkowski (30. Trela, 64. Otchenashenko) - Sobolewski, Wilusz, Dejmek, Sylwestrzak (87. Rogala)- Pawłowski (74. Mikołajczak), Jovanović (46. Załęcki), Grzelak (76. Marković), Sierpina (46. Kobryń), Aankour (64. Zawierucha) - Cabrera (60. Laskowski)

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.