Cracovia pokonała NK Maribor w meczu sparingowym

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Cracovia pokonała NK Maribor 2:1 w poniedziałkowym sparingu rozegranym w Słowenii.
Gole dla "Pasów" zdobyli w drugiej połowie Czech David Jablonsky oraz Serb Bojan Cecaric. Wcześniej prowadzenie do przerwy mistrzom Słowenii zapewnił Andrej Kotnik.
Zespół z Małopolski w najbliższy czwartek zmierzy się z Dinamem Zagrzeb, które jest aktualnym mistrzem Chorwacji.
Podopieczni Michała Probierza rozpoczną nowy sezon LOTTO Ekstraklasy wyjazdową konfrontacją przeciwko Zagłębiu Lubin. Mecz odbędzie się w niedzielę 21 lipca.
* * * * * *

Cracovia - NK Maribor 2:1 (0:1)

Bramki: Jablonsky 68, Cecaric 76 - Kotnik 29.
Cracovia (I połowa): Peskovic - Rapa, Helik, Datković, Siplak - Pelle, Gol, Dąbrowski, Budziński, Hanca - Lopes.
Cracovia (II połowa): Hrosso - Ferraresso, Dytiatiew, Jablonsky, Pik - Dimun, Cecarić, Lusiusz, Matheus (71 Strózik) - Rubio, Piszczek.
Daniel Makarewicz24 Jun 2019 · 20:44