Cracovia przegrała z Partizanem w meczu sparingowym

asinfo
Cracovia przegrała w meczu sparingowym z Partizanem Belgrad 0:1. "Pasy" przebywają na zgrupowaniu w Słowenii.
W trzecim meczu kontrolnym rozegranym podczas letnich przygotowań Cracovia przegrała z Partizanem Belgrad 0:1. Wicemistrz i zdobywca Pucharu Serbii zwycięskiego gola strzelił w 34. minucie.
Podopieczni Michała Probierza będą dalej budować formę w bazie treningowej w Radenci. W sobotę zagrają towarzysko ze słoweńskim NK Maribor.
* * * * * *

Cracovia - Partizan Belgrad 0:1 (0:1)
Cracovia (I połowa): Gostomski - Pestka, Dytiatiev, Covilo, Datković - Pik, Budziński, Serafin, Zenjov - Danek, Strózik.
Cracovia (II połowa): Pesković - Diego, Siplak, Helik (82' Serafin), Kajpust - Culina, Kanach, Dimun, Hernandez, Kiebzak (70' Wiśniewski) - Oliva.
Daniel Makarewicz27 Jun 2018 · 21:11