Cracovia przegrywa z wicemistrzem Macedonii i żegna się Ligą Europy

asinfo
W czwartkowym rewanżowym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Europy Cracovia przegrała 1:2 ze Skendiją Tetowo. W pierwszym spotkaniu mistrzowie Macedonii pokonali Pasy 2:0 i to oni awansowali do dalszej fazy rozgrywek.

Po błędzie defensywy krakowian pierwszego gola w tym spotkaniu w 12. minucie zdobył Besart Ibraimi, mający w swoim CV występy w słynnym Schalke 04 Gelserkinchen.

W drugiej połowie trener Zieliński w miejsce Vestenicky'ego i Dąbrowskiego posłał dwóch Mateuszów: Cetnarskiego i Wdowiaka. Natomiast w obliczu kontuzji Antona Karachakanova, dołączył do nich nowy-stary piłkarz krakowian, Sebastian Steblecki.

W 68. minucie, po faulu Vujcicia do piłki ustawionej w okolicach 25. metra podszedł Mateusz Cetnarski. Po mocnym strzale, odbitym rykoszetem od nóg obrońców, piłka wylądowała w bramce rywali. Wynik ustali gwiazdor Skendiji, Ferhan Hasani.