Cracovia zremisowała z Achmatem Grozny. Grad goli!

Grad goli w sparingu Cracovii z Achmatem Grozny
asinfo
Cracovia zremisowała z Achmatem Grozny 3:3 (3:0) w meczu sparingowym rozegranym w ramach zgrupowania w Turcji.
Zespół prowadzony przez Michała Probierza dominował w pierwszej połowie spotkania, które zostało rozegrane w tureckim Belek. "Pasy" objęły prowadzenie już w 5. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Michal Siplak.
W 40. minucie prowadzenie krakowskiej drużyny powiększył Marcin Budziński, a trzy minuty później trzecie trafienie dołożył Airam Cabrera.
Po zmianie stron na boisku lepiej radzili sobie Rosjanie, którzy zdołali doprowadzić do remisu. Najpierw w 53. minucie golkipera Cracovii pokonał Ismael Lima, a kolejne dwie bramki zdobył Ablaye Mbengue w 74., oraz 76. minucie.
Achmat Grozny to zespół, który obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy.
* * * * * *

Cracovia - Achmat Grozny 3:3 (3:0)

Bramki: Siplak 5, Budziński 40, Cabrera 43 - Lima 53, Mbengue 74, 76.
Cracovia (I połowa): Pesković - Rapa, Dytiatiev, Helik, Siplak - Hanca, Budziński, Gol, Lusiusz, Cecarić - Cabrera.
Cracovia: (II połowa): Stępniowski - Diego, Datković, Serafin, Pestka - Strózik (81' Pik), Dąbrowski, Dimun, Hernandez, Wdowiak - Piszczek.
Kamil Kaczmarek26 Jan 2019 · 21:34